SEO CompanyInternet Marketing

Jan Paweł II w oczach dziecka

Sierpień 26, 2010

Konkurs - Jan Paweł II w oczach dzieckaTytuł konkursu: Jan Paweł II w oczach dziecka
Organizator: Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku
Termin zgłoszenia: 20.09.2010
Termin rozstrzygnięcia: 15.10.2010
Źródło: http://www.muzeum.bialystok.pl

W związku z tym, że poprzednie edycje Konkursu wzbudziły zainteresowanie udziałem w nim młodzieży spoza Diecezji Drohiczyńskiej, tegoroczna edycja adresowana jest do dzieci i młodzieży z całej Polski.

Współorganizatorami obu przedsięwzięć będą Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie oraz Dekanat Bielski. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Minister Edukacji Narodowej, biskup drohiczyński Antoni Dydycz, marszałek województwa podlaskiego Jarosław Dworzański oraz starosta bielski Sławomir Jerzy Snarski, nad turniejem – biskup drohiczyński oraz starosta.

1. Konkurs adresowany jest do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

2. Uczestnicy wykonują pracę plastyczną zgodnie z hasłem X Dnia Papieskiego „Jan Paweł II – Odwaga Świętości”.

3. Format pracy: A-2, A-3.

4. Technika wykonania dowolna: malarstwo, grafika, rysunek (płaska, bez użycia materiałów nietrwałych: plasteliny, modeliny, bibuły, kaszy itp., z możliwością eksponowania w ramie pod szkłem).

Galeria Dżalma w Częstochowie zaprasza dzieci i młodzież w różnym wieku na zajęcia plastyczne. Możemy pochwalić się wieloma laureatami konkursów zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich. Dla dzieci udział w konkursach to dodatkowa motywacja do kreatywności i satysfakcja z wyników pracy. Skontaktuj się z nami lub odwiedź naszą placówkę adres: ul. Sabinowska 145, email: galeria@dzalma.pl, tel.: 505875743

Komentarze

Komentarze zamknięte.Działalność Galerii Dżalma

Prowadzimy warsztaty, zajęcia plastyczne i artystyczne dla dzieci i młodzieży prowadzone w grupach i indywidualnie. Prezentujemy również nowości z ogólnie pojętych zagadnień związanych ze sztuką, plastyką, malarstwem, rzeźbą, ceramiką i tematyką związaną z artystycznym rozwojem dzieci, młodzieży i dorosłych.

Konkursy

Praca konkursowa Pierwsza nagroda w konkursie "Mama i ja" organizowanym przez Gaude Mater w Częstochowie z okazji Dnia Matki.
Malowała Iza Ślęzak pod kierunkiem Anny Borowieckiej.